Ślub Konin, Wesele w Ranczo Kazimierów – Justyna i Bartosz

Ślub w Koninie, fotograf ślubny

Justyna i Bartosz to niesamowita para 🙂
Samym dniem ślubu byli mega zestresowani, oczywiście niepotrzebnie, bo wszystko wyszło idealnie 🙂
Jak na siebie trafiliśmy?
Z Bartoszem znamy się lat…kilka, razem studiowaliśmy w WSB w Poznaniu 🙂 Justynka? Okazało się szybko, że to pierwsza miłość naszego, wówczas 5 letniego, Chrześniaka 😀 Na dodatek ktoś Im nas polecił… Wszystkie drogi prowadziły do nas 😀 I bardzo się cieszymy!
Współpracowało nam się idealnie! Co prawda mieliśmy bardzo odważne plany plenerowe (Islandia ♥) ale ostatecznie Pole Lawendowe w Czerniejewie (wiem, wiem, nieco zmieniliśmy klimaty :D) też pięknie się sprawdziły. 
No cóż, czas na konkrety.
Za piękny make up Justyny w dniu ślubu i pleneru odpowiedzialna była Paulina Sosińska, barber i fryzjer Bartosza to oczywiście niezawodna Fabryka Diamentów, za dekoracje i bukiet Event Style Konin. Ślub odbył się w parafii p.w. NMP w Koninie a wesele w Restauracji Ranczo w Kazimierowie. Grał zespół Fanart.
Róbcie kawkę i łapcie kadry! 🙂

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?